Amerykańskie samochody do ślubu


SPRAWDŹ OFERTĘ
 
 

Z pasji do samochochodów
amerykańskich


Witamy na stronie internetowej wypożyczalni ekskluzywnych samochodów do ślubu. Amerykańksa motoryzacja to nasza pasja i oczko w głowie dlatego możemy zaproponować samochody w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, z dbałością o każdy szczegół. Na codzień zajmujemy się sprzedażą części właśnie do samochodów amerykańskich, a okazjonalnie wypożycznamy nasze auta na różne uroczystości.

Do dyspozycji mamy wysokiej klasy zabytkowe samochody amerykańskie z bogatym wyposażeniem. Dla każdej Młodej Pary możemy dobrać samochód, który będzie idealnym uzupełnieniem szczegółowo zaplanowanej uroczystości.

W ofercie znajduje się wyjątkowy amerykański radiowóz szeryfa, bardzo dokładnie odwzorowany, z pełnym oświetleniem i sygnałami dźwiękowymi oraz robiący duże wrażenie - czerwony Cadillac DeVille.


 

Co nas cechuje?


 • Niepowtarzalne samochody
 • Wysoka kultura osobista
 • Punktualność
 • Atrakcyjne ceny
 • Najdłużej w branży samochodów amerykańskich do ślubu


CO MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ?

Nasza oferta


Zapraszamy do wypożyczenia jednego z naszych samochodów, każdy z nich ma swój charakter, który będzie wspaniałym dodatkiem do ceremoni ślubnej. Nasza oferta zawiera wypożyczenie wybranego samochodu. Młoda Para otrzyma przejazd od Pana Młodego do domu Pani Młodej, następnie do Kościoła i lokalu gdzie będzie odbywać się wspaniałe wesele.

Dla rezerwacji w okresie listopad - luty dodatkowy rabat!

Cena za wypożyczenie samochodu do ślubu to 1200 zł.

Co nasi klienci
mówią o nas?

 • Pan Mirek to prawdziwy pasjonat! Pełen profesjonalizm, konkretny strój szeryfa, samochód zadbany, czysty i komfortowy. Jesteśmy w 100% zadowoleni z usługi.
  Darek & Justyna
  21.07.2018
 • Tak odjechanego auta dawno nie widzieliśmy! Przybranie samochodu na wysokim poziomie, dobry kontakt i przystępne ceny jak na tak wysoką jakość. POLECAMY!
  Mariusz & Anita
  18.05.2019
 • Możemy z czystym sumieniem Polecić usługi Pana Mirosława z firmy Brodmir. Zaaranżował aresztowanie Pana młodego co było niezłą atrakcją na naszym weselu. Amerykański styl na całego. Serdecznie polecamy jeśli chcecie mieć wyjątkową pamiątkę z wesela, o kórej długo nie zapomnicie!
  Patryk & Agnieszka
  03.08.2019

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

+48 698 620 933


marker

Adres

BRODMIR SC
Seniora 2c
35-311 Rzeszów
telefon

Telefon / E-mail:

FILMOWANIE WESEL

Współpracujemy ze studiem filmowym
Royal REC. - Video makers
logo royal rec

www.royalrec.pl